FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Profesjonalne usługi informatyczne

Sprawdź naszą ofertę

Z roku na rok, z powodu coraz większej roli technologii w naszym codziennym życiu, wzrasta znaczenie świadczonych przez nas usług informatycznych. Świadomi tego procesu staramy się, aby bez względu na to, czy zajmujemy się serwisem laptopów czy też przeprowadzamy kolejną transakcję w sklepie komputerowym, podchodzić do każdego klienta profesjonalnie.

Oferujemy fachową pomoc w przypadku problemów z laptopem lub PC. Wykonujemy serwis laptopów i serwis komputerów stacjonarnych. Jeżeli masz problem z płynnym działaniem swojego urządzenia, zawiesza się, lub po prostu nie możesz skorzystać z jakiejś jego funkcji z niewiadomych przyczyn – pracownicy serwisu komputerowego GregCom będą w stanie Ci pomóc. Posiadamy nie tylko dużą wiedzę, ale stoi za nami także bogate doświadczenie zawodowe, które z powodzeniem wykorzystujemy w praktyce. Widzieliśmy na własne oczy i naprawialiśmy niejeden model komputera.

Coś dla firm

Co istotne, mamy także przygotowaną ofertę outsourcingu informatycznego dla firm i przedsiębiorstw. Jeżeli potrzebujecie Państwo zaufanego współpracownika w zakresie usług informatycznych, to GregCom będzie jednym z lepszych możliwych rozwiązań w okolicy Świerklan. Wykonujemy obsługę informatyczną między innymi dla klientów z Rybnika, Żor, Wodzisława Śląskiego, Jastrzębia-Zdroju i innych pobliskich miejscowości. Staramy się iść z duchem czasu i stale aktualizować oferowane usługi informatyczne. Technologia determinuje zmiany w produkowanych i sprzedawanych sprzętach, a GregCom nie chce zostać w tyle.